Domy szkieletowe Wieliczka

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Wieliczka

Domy z drewna Wieliczka

Planujesz w najbliższym czasie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w mieście Wieliczka? Być może zakupiłeś teren w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swój projekt? Czy już wiesz o ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w miejscowości Wieliczka. Jeśli poszukujesz więcej informacji na ten temat, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Wieliczka.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są długowieczne, energooszczędne i zdrowe. Wiemy również, że cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Technologia szkieletowa jest doceniana od wielu lat w Kanadzie, Szwecji, Irlandii czy Rosji. Zapewne możesz pomyśleć, że domy te są zimniejsze i mniej energooszczędne od domów murowanych. I to jest błąd, ponieważ domy te buduje się w takich częściach świata, gdzie są ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Wieliczka wykonywane z surowców doskonałej klasy i o rewelacyjnych parametrach, są niezmiernie ciepłe. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko technologia budowy ścian budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie kluczowe są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Wieliczka

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. My jako naród mamy wielkie doświadczenie w stawianiu domów z bali. Lecz technologia szkieletowa w miejscowości Wieliczka wciąż jest czymś nowym na rynku deweloperskim. Mimo tego domy szkieletowe zyskują coraz większą rzesze szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w realizacji domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w miejscowości Wieliczka to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na bezzwłocznym wykonaniu i niskich kosztach budowy. Co na to wpływa? Domy te realizowane są w sposób bardzo ekspresowy i o każdej porze roku, nawet zimą. Umożliwia to przyszłym właścicielom rozpocząć budowę w okresie, gdy materiały budowlane są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich stawiania stosuje się ciut tańsze materiały, ścianki przyjeżdżają na naszą działkę złożone, a cały etap postawienia budynku jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Wieliczka?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Wieliczka

Ceny domów szkieletowych
Wieliczka

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Wieliczka, województwo Wieliczka?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Wieliczka - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Wieliczka -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są niezwykle doceniane przez ekologów. Kluczowym surowcem wykorzystywanym do budowy jest wszak naturalne drewno. Materiał ten jest znany i używany do budowy od wielu tysięcy lat, a przy tym jest ekologiczny. Drewno może być ponownie wykorzystane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Ponadto budowa domu na podstawie drewnianej konstrukcji w mieście Wieliczka jest mniej pracochłonna, niż budowa tradycyjna. Domy te mogą być budowane w energooszczędnej technologii, a nawet mogą być pasywne. Całość zależne jest od wykorzystanych surowców i pieniędzy jakie zamierzają przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Przyjazne dla środowiska domy z drewna w miasteczku Wieliczka są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasteczko Wieliczka to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-020. Miejscowość należy do powiatu wielickiego. Obszar zajmuje 13,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1290. Liczba mieszkańców miejscowości Wieliczka wynosi ok. 22 946. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Wieliczka gęstość zaludnienia wynosi 1 711,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWI.

Miasteczko Wieliczka leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Sułkowice (25,1km), Myślenice (19,3km) , Skawina (16,9km) , Niepołomice (12,7km), Kraków (12,2km), Dobczyce (11,9km) , Świątniki Górne (9,9km).

Niezależnie od pory roku Wieliczka i okolica przyciąga turystów oferując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Wieliczka posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Wieliczka i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Wieliczka oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Obsługujemy także miasta:

Sułkowice (25,1km), Myślenice (19,3km) , Skawina (16,9km) , Niepołomice (12,7km), Kraków (12,2km), Dobczyce (11,9km) , Świątniki Górne (9,9km)

Jak również całą Polskę.