Biuro geodezyjne w Karkonoszach

Inwestycja w okolicach Jeleniej Góry

Prowadzisz inwestycje w regionie Karkonoszy? Planujesz zakup działki w Jeleniej Górze, Piechowicach, Podgórzynie, Mysłakowicach, Jeżowie Sudeckim, Kamiennej Górze lub innych miejscowościach w regionie? Oferujemy usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i zaufało nam już wielu inwestorów. Ciebie również zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością!

geodeta Jelenia Góra

Lokalny lider w geodezji

Przepisy prawa i akty miejscowe ciągle podlegają zmianie, dlatego przy inwestycji najlepiej wybrać lokalne biuro geodezyjne.

Świetnie poruszamy się w środowisku biurokratycznym, jak i naszym naturalnym, górzystym terenie! Mamy solidne przygotowanie merytoryczne i zmysł inżynierski. Co więcej, nie zwlekamy z wykonaniem pracy. Nie jest straszna nam zła pogoda, trudny dojazd czy zawiłości prawne. Klient otrzymuje usługę i dokumentację w umówionym terminie, a nasze ulubione słowa to przede wszystkim „rzetelność” i „dokładność”.

Jakie usługi świadczymy?

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, tak samo jak proces inwestycyjny. Najczęściej świadczymy usługi geodezyjnych pomiarów terenów pod budowę czy to budynku, obiektu a często też drogi. Tworzymy dokumentację geodezyjną niezbędną do procesu administracyjnego i inwestycyjnego. Sporządzamy mapy geodezyjne do różnych celów oraz opisy rzeźby terenu. Pracujemy na nowoczesnych, ale przede wszystkich sprawdzonych i niezawodnych narzędziach oraz technologiach pomiarowych.

usługi geodezyjne Jelenia Góra

Wykonujemy:

– mapy do celów projektowych, prawnych i sądowych,
– tyczenie,
– wznowienie znaków granicznych,
– ustalanie granic,
– podział nieruchomości,
– obsługa inwestycji,
– pomiary kontrolne,
– inwentaryzację powykonawczą,
– pomiary linii elektroenergetycznych,
– i wiele, wiele innych.

Obsługa klientów inwestycyjnych

Specjalizujemy się w obsłudze klientów inwestycyjnych w naszym regionie. Deweloperzy, przedsiębiorstwa budowlane, Gminy i Miasta, Powiaty, instytucje i spółki państwowe, duże polskie i międzynarodowe firmy korzystają z usług naszego biura geodezyjnego. Często pierwsza współpraca, przeradza się w stałą obsługę danej jednostki i to utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy niezawodni i robimy swoją pracę dobrze. Jeżeli interesuje Cię geodeta Jelenia Góra to zapraszamy do współpracy!

Obsługa klientów indywidualnych

Nie opieramy swojej działalności, wyłącznie na dużych projektach. Cenimy naszych indywidualnych klientów i staramy się sprostać każdemu zadaniu. Bo klient indywidualny, nie oznacza zawsze szybkiej i bezproblemowej pracy… zdarzają się również zawiłe i trudne zlecenia.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe