Domy szkieletowe Pieszyce

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Pieszyce

Domy z drewna Pieszyce

Masz zamiar rozpocząć w najbliższym czasie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w miejscowości Pieszyce? A może zakupiłeś teren w województwie Dolnośląskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swoją inwestycję? Czy już wiesz o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Pieszyce. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Pieszyce.

Budowanie domów technologią szkieletową Dolnośląskie

Domy Szkieletowe w województwie Dolnośląskie są solidne, energooszczędne i zdrowe. Wiemy również, że cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest wykorzystywana od wielu lat na Alasce, Szwecji, Danii czy Rosji. Ktoś może pomyśleć, że domy te są mniej ciepłe i mniej energooszczędne od domów murowanych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te są stawiane w takich częściach świata, gdzie odnotowuje się niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Dolnośląskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Pieszyce wykonywane z materiałów najwyższej jakości i o rewelacyjnych parametrach, są niezwykle ciepłe. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko ściany budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie kluczowe są systemy ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Pieszyce

Od kilku lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Dolnośląskie. My jako naród mamy wielkie doświadczenie w budowaniu domów z drewna. Jednak technologia szkieletowa w mieście Pieszyce wciąż jest mało znana na rynku deweloperskim. Mimo tego domy szkieletowe mają coraz większą rzesze zadowolonych klientów.

Tanie i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w mieście Pieszyce to dobra oferta dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i niskich kosztach budowy. Co na to wpływa? Domy te realizowane są w sposób bardzo szybki i w każdej części roku, nawet zimą. Pozwala to przyszłym właścicielom zacząć budowę w miesiąca, gdy materiały budowlane są mniej kosztowne i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku cech tej budowy. Przede wszystkim do ich realizacji stosuje się nieco tańsze produkty, szkielety dostarczane są na naszą działkę gotowe, a cały proces postawienia budynku jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Pieszyce?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Pieszyce

Ceny domów szkieletowych
Pieszyce

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Pieszyce, województwo Pieszyce?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Pieszyce - domy modułowe Dolnośląskie - domy szkieletowe Pieszyce -
- domy modułowe Dolnośląskie - domy kanadyjskie Dolnośląskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Dolnośląskie są niezwykle cenione przez ekologów. Podstawowym surowcem stosowanym do realizacji domu jest wszak naturalne drewno. Surowiec ten jest popularny i stosowany do budowy od wielu setek lat, a przy tym jest ekologiczny. Drewno może być ponownie eksploatowane i nie ma kłopotu z jego późniejszą utylizacją. Poza tym stawianie domu na podstawie drewnianej konstrukcji w miejscowości Pieszyce jest mniej pracochłonna, niż budowa z cegły. Domy te mogą być realizaowane w energooszczędnej technologii, a nawet mogą być pasywne. Wszystko zależne jest od wybranych elementow i pieniędzy jakie planują zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Zdrowe domy z drewna w miasteczku Pieszyce są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Dolnośląskie

Miejscowość Pieszyce to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-250. Miejscowość należy do powiatu dzierżoniowskiego. Obszar zajmuje 17,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Pieszyce sięga ok. 7 170. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Pieszyce gęstość zaludnienia wynosi 404,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DDZ.

Miasteczko Pieszyce leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Świdnica (17,1km), Jedlina-Zdrój (16,7km) , Nowa Ruda (15,7km) , Głuszyca (15,1km), Piława Górna (11,8km), Dzierżoniów (5,7km) , Bielawa (3,7km).

Bez względu na porę roku Pieszyce i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Pieszyce posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Pieszyce i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Pieszyce zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Świdnica (17,1km), Jedlina-Zdrój (16,7km) , Nowa Ruda (15,7km) , Głuszyca (15,1km), Piława Górna (11,8km), Dzierżoniów (5,7km) , Bielawa (3,7km)

Jak również całą Polskę.