Domy szkieletowe Kęty

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Kęty

Domy z drewna Kęty

Planujesz w niedługim okresie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w mieście Kęty? Być może kupiłeś działkę w województwie Małopolskie. Sprawdzasz oferty internetowe z myślą o inspirujących rozwązaniach na swój projekt? Czy już wiesz o ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w mieście Kęty. Jeśli poszukujesz więcej informacji na ten temat, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Kęty.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są długowieczne, energooszczędne i bezpieczne. Wiemy również, że cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Technologia szkieletowa jest popularna od wielu lat na Grenlandii, Finlandii, Islandii czy Federacji Rosyjskiej. Myślałem kiedyś, że domy te są chłodniejsze i mniej ekonomiczne od domów tradycyjnych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te są stawiane w takich rejonach, gdzie odnotowuje się ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Kęty budowane z materiałów wysokiej jakości i o rewelacyjnych parametrach, są niezmiernie energooszczędne. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ kilka kwestii, nie tylko ściany domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie ważne są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Kęty

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. Polacy mają ogromne doświadczenie w realizacji domów drewnianych. Jednak technologia szkieletowa w miejscowości Kęty w dalszym ciągu jest mało znana na rynku inwestycyjnym. Mimo wszystko domy szkieletowe mają coraz większą grupe szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w realizacji domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w mieście Kęty to najlepsza opcja dla kogoś, komu zależy na czasie i niskich kosztach budowy. Dlaczego tak jest? Domy te budowane są w sposób bardzo szybki i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Pozwala to przyszłym właścicielom zacząć budowę w okresie, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich budowy wykorzystuje się odrobinę tańsze elementy, szkielety przyjeżdżają na naszą działkę złożone, a cały etap postawienia budynku jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Kęty?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Kęty

Ceny domów szkieletowych
Kęty

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Kęty, województwo Kęty?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Kęty - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Kęty -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są niezwykle uwielbiame przez ekologów. Najważniejszym materiałem stosowanym do budowy jest przecież naturalne drewno. Surowiec ten jest popularny i stosowany do budowy od wielu tysięcy lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być po raz drugi eksploatowane i nie ma kłopotu z jego późniejszą utylizacją. Ponadto budowa domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Kęty jest mniej czasochłonna, niż budowa z cegły. Domy te mogą być realizaowane w ekologicznej technice, a nawet mogą być pasywne. Całość zależy od stosowanych surowców i środków pieniężnych jakie planują zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Zdrowe domy z drewna w mieście Kęty są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miejscowość Kęty to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-650. Miejscowość należy do powiatu oświęcimskiego. Obszar zajmuje 23,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1277. Liczba mieszkańców miasta Kęty sięga ok. 18 886. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Kęty gęstość zaludnienia wynosi 819,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasteczko Kęty leży blisko takich miejscowości jak: Wadowice (19,4km), Oświęcim (17,1km) , Czechowice-Dziedzice (16,7km) , Bielsko-Biała (13,5km), Brzeszcze (12,3km), Andrychów (9,0km) , Wilamowice (6,4km).

Niezależnie od pory roku Kęty i okolica przyciąga odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Kęty posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kęty i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Kęty oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Wadowice (19,4km), Oświęcim (17,1km) , Czechowice-Dziedzice (16,7km) , Bielsko-Biała (13,5km), Brzeszcze (12,3km), Andrychów (9,0km) , Wilamowice (6,4km)

Jak również całą Polskę.