Domy szkieletowe Igołomia

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Igołomia

Domy z drewna Igołomia

Masz zamiar rozpocząć w niedługim czasie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w miejscowości Igołomia? Być może nabyłeś teren w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swoją inwestycję? Czy już słyszałeś o ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Igołomia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Igołomia.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Domy Szkieletowe w województwie Małopolskie są wytrzymałe, ekologiczne i bezpieczne. Wiemy również, że cieszą się wielką popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Grenlandii, Finlandii, Islandii czy Rosji. Myślałem kiedyś, że domy te są chłodniejsze i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. I to jest błąd, ponieważ domy te powstają w takich strefach kontynentalnych, gdzie są ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Igołomia budowane z tworzyw doskonałej klasy i o dobrych parametrach, są niezmiernie ciepłe. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko ściany budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Igołomia

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. My jako naród mamy ogromne doświadczenie w stawianiu domów drewnianych. Jednak technologia szkieletowa w mieście Igołomia w dalszym ciągu jest nowością na rynku deweloperskim. Mimo tego domy szkieletowe mają coraz większą rzesze zadowolonych klientów.

Tanie i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w miejscowości Igołomia to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na czasie i ekonomicznym rozwiązaniu. Co na to wpływa? Domy te stawiane są w sposób niezwykle szybki i w każdej części roku, nawet zimą. Pozwala to inwestorom zacząć budowę w miesiąca, gdy surowce budowlane są tańsze i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich budowy stosuje się ciut tańsze produkty, szkielety dostarczane są na nasz plac budowy gotowe, a cały proces postawienia domu jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Igołomia?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Igołomia

Ceny domów szkieletowych
Igołomia

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Igołomia, województwo Igołomia?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Igołomia - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Igołomia -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są niezwykle uwielbiame przez ekologów. Głównym surowcem wykorzystywanym do budowy jest przecież naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od kilku tysięcy lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być ponownie wykorzystane i nie ma problemu z jego późniejszą utylizacją. Poza tym realizacja domu na podstawie drewnianej konstrukcji w mieście Igołomia jest mniej czasochłonna, niż budowa z cegły. Domy te mogą być budowane w ekologicznej technice, co więcej mogą być pasywne. Całość zależne jest od wykorzystanych materiałów i pieniędzy jakie planują zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Przyjazne dla środowiska domy z drewna w mieście Igołomia są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasto Igołomia to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-126. Miejscowość należy do powiatu krakowskiego. Obszar zajmuje 62,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Igołomia sięga ok. 7 702. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Igołomia gęstość zaludnienia wynosi 123 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasteczko Igołomia leży w pobliżu takich miejscowości jak: Kocmyrzów-Luborzyca (13,6 km), Kłaj (11,4 km) , Koniusza (10,8 km) , Drwinia (10,2 km), Proszowice (9,5 km), Niepołomice (9,2 km) , Nowe Brzesko (5,5 km).

W każdej porze roku Igołomia i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Igołomia posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Igołomia i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Igołomia zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Kocmyrzów-Luborzyca (13,6 km), Kłaj (11,4 km) , Koniusza (10,8 km) , Drwinia (10,2 km), Proszowice (9,5 km), Niepołomice (9,2 km) , Nowe Brzesko (5,5 km)

Jak również całą Polskę.