Domy szkieletowe Obrzycko

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Obrzycko

Domy z drewna Obrzycko

Planujesz w najbliższym okresie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w mieście Obrzycko? Być może nabyłeś działkę w województwie Wielkopolskie. Wertujesz strony internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swój projekt? Czy już wiesz o efektywnym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w mieście Obrzycko. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Obrzycko.

Budowanie domów technologią szkieletową Wielkopolskie

Domy budowane technologią szkieletową w województwie Wielkopolskie są wytrzymałe, ekologiczne i zdrowe. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Ta technologia jest wykorzystywana od wielu lat na Grenlandii, Finlandii, Danii czy Rosji. Ktoś może pomyśleć, że domy te są mniej ciepłe i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. I to jest błąd, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie są niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Wielkopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Obrzycko budowane z materiałów wysokiej klasy i o rewelacyjnych parametrach, są niezwykle ciepłe. Na trzymanie temperatury ma wpływ wiele czynników, nie tylko technologia budowy ścian budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są systemy ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Obrzycko

Od kilku lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Wielkopolskie. Polacy mają ogromne doświadczenie w stawianiu domów z drewna. Jednak technologia szkieletowa w miejscowości Obrzycko nadal jest nowością na rynku deweloperskim. Mimo wszystko domy szkieletowe otrzymują coraz większą grupe zadowolonych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w mieście Obrzycko to dobra oferta dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i niskich kosztach budowy. Dlaczego tak jest? Domy te realizowane są w sposób bardzo ekspresowy i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Umożliwia to przyszłym właścicielom rozpocząć budowę w miesiąca, gdy materiały wykończeniowe są mniej kosztowne i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich budowy stosuje się nieco tańsze surowce, ścianki dostarczane są na naszą działkę gotowe, a cały etap budowania budynku jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Obrzycko?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Obrzycko

Ceny domów szkieletowych
Obrzycko

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Obrzycko, województwo Obrzycko?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Obrzycko - domy modułowe Wielkopolskie - domy szkieletowe Obrzycko -
- domy modułowe Wielkopolskie - domy kanadyjskie Wielkopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Wielkopolskie są bardzo cenione przez ekologów. Kluczowym surowcem wykorzystywanym do budowy jest wszak naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od wielu setek lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być po raz drugi eksploatowane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Poza tym budowa domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Obrzycko jest mniej pracochłonna, niż budowa z cegły. Domy te mogą być realizaowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależy od wykorzystanych materiałów i środków pieniężnych jakie zamierzają przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Energooszczędne domy z drewna w miasteczku Obrzycko są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Wielkopolskie

Miejscowość Obrzycko to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 64-520. Miasteczko należy do powiatu szamotulskiego. Obszar zajmuje 3,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1458. Liczba mieszkańców miasta Obrzycko osiąga ok. 2 378. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Obrzycko gęstość zaludnienia wynosi 635,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSZ.

Miejscowość Obrzycko leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Sieraków (30,7km), Pniewy (28,3km) , Czarnków (22,6km) , Oborniki (20,4km), Szamotuły (10,7km), Wronki (9,9km) , Ostroróg (9,9km).

Niezależnie od pory roku Obrzycko i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Obrzycko posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Obrzycko i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Obrzycko stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Sieraków (30,7km), Pniewy (28,3km) , Czarnków (22,6km) , Oborniki (20,4km), Szamotuły (10,7km), Wronki (9,9km) , Ostroróg (9,9km)

Jak również całą Polskę.