Domy szkieletowe Bochnia

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Bochnia

Domy z drewna Bochnia

Masz zamiar rozpocząć w niedługim okresie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w miejscowości Bochnia? Być może zakupiłeś grunt w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swój projekt? Czy już słyszałeś o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Bochnia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Bochnia.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Domy Szkieletowe w województwie Małopolskie są długowieczne, energooszczędne i bezpieczne. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest doceniana od wielu lat na Alasce, Norwegii, Islandii czy Rosji. Myślałem kiedyś, że domy te są chłodniejsze i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie są niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Bochnia budowane z tworzyw najwyższej klasy i o rewelacyjnych parametrach, są bardzo ciepłe. Na trzymanie temperatury ma wpływ kilka kwestii, nie tylko technologia budowy ścian domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie kluczowe są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Bochnia

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. Polacy mają wiekowe doświadczenie w realizacji domów z drewna. Lecz technika szkieletowa w mieście Bochnia nadal jest nowością na rynku deweloperskim. Mimo tego domy szkieletowe zyskują coraz większą rzesze szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w realizacji domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w miejscowości Bochnia to najlepsza opcja dla kogoś, komu zależy na czasie i pieniądzach. Co o tym przesądza? Domy te stawiane są w sposób bardzo szybki i o każdej porze roku, nawet zimą. Umożliwia to inwestorom zacząć budowę w okresie, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich realizacji stosuje się ciut tańsze elementy, ścianki przyjeżdżają na naszą działkę złożone, a cały etap postawienia budynku jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Bochnia?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Bochnia

Ceny domów szkieletowych
Bochnia

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Bochnia, województwo Bochnia?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Bochnia - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Bochnia -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są niezwykle doceniane przez ekologów. Najważniejszym materiałem wykorzystywanym do budowy jest wszak naturalne drewno. Surowiec ten jest popularny i używany do budowy od wielu tysięcy lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być po raz drugi wykorzystane i nie ma kłopotu z jego końcową utylizacją. Poza tym budowa domu na bazie drewnianego szkieletu w miejscowości Bochnia jest mniej energochłonna, niż budowa z cegły. Domy te są budowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależne jest od stosowanych materiałów i pieniędzy które zamierzają przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Korzystne dla środowiska domy z drewna w mieście Bochnia są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miejscowość Bochnia to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-700. Miasto należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 29,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miejscowości Bochnia wynosi ok. 29 972. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Bochnia gęstość zaludnienia wynosi 1 003,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasto Bochnia leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Wieliczka (26,2km), Koszyce (24,4km) , Czchów (23,1km) , Nowe Brzesko (18,6km), Niepołomice (16,9km), Brzesko (12,4km) , Nowy Wiśnicz (6,3km).

Niezależnie od pory roku Bochnia i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Bochnia posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Bochnia i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Bochnia stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Wieliczka (26,2km), Koszyce (24,4km) , Czchów (23,1km) , Nowe Brzesko (18,6km), Niepołomice (16,9km), Brzesko (12,4km) , Nowy Wiśnicz (6,3km)

Jak również całą Polskę.