Domy szkieletowe Wietrzychowice

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Wietrzychowice

Domy z drewna Wietrzychowice

Masz zamiar rozpocząć w niedługim czasie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w mieście Wietrzychowice? A może kupiłeś działkę w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swój projekt? Czy już wiesz o ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w miejscowości Wietrzychowice. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Wietrzychowice.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są wytrzymałe, energooszczędne i zdrowe. Dlatego też cieszą się wielką popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Alasce, Norwegii, Irlandii czy Federacji Rosyjskiej. Ktoś może pomyśleć, że domy te są chłodniejsze i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te są budowane w takich strefach kontynentalnych, gdzie odnotowuje się ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Wietrzychowice wykonywane z surowców doskonałej jakości i o dobrych parametrach, są niezwykle ciepłe. Na trzymanie temperatury ma wpływ wiele czynników, nie tylko pokrycie budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są systemy ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Wietrzychowice

Od kilku lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. My jako naród mamy wiekowe doświadczenie w stawianiu domów z bali. Lecz technika szkieletowa w mieście Wietrzychowice nadal jest czymś nowym na rynku deweloperskim. Mimo wszystko domy szkieletowe otrzymują coraz większą rzesze zadowolonych klientów.

Tanie i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w mieście Wietrzychowice to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na bezzwłocznym wykonaniu i pieniądzach. Co na to wpływa? Domy te stawiane są w sposób niezwykle ekspresowy i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Umożliwia to przyszłym właścicielom zacząć budowę w okresie, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich stawiania stosuje się nieco tańsze surowce, ścianki przyjeżdżają na nasz plac budowy złożone, a cały proces postawienia domu jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Wietrzychowice?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Wietrzychowice

Ceny domów szkieletowych
Wietrzychowice

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Wietrzychowice, województwo Wietrzychowice?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Wietrzychowice - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Wietrzychowice -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są niezwykle uwielbiame przez ekologów. Najważniejszym surowcem stosowanym do realizacji domu jest wszak naturalne drewno. Surowiec ten jest znany i używany do budowy od kilku tysięcy lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być ponownie eksploatowane i nie ma kłopotu z jego końcową utylizacją. Poza tym budowa domu na bazie drewnianej konstrukcji w miejscowości Wietrzychowice jest mniej energochłonna, niż budowa z cegły. Domy te są budowane w energooszczędnej technice, a nawet mogą być pasywne. Całość zależy od wykorzystanych materiałów i funduszów jakie zamierzają zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Bezpieczne domy z drewna w mieście Wietrzychowice są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasto Wietrzychowice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-270. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 48,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Wietrzychowice sięga ok. 4 008. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Wietrzychowice gęstość zaludnienia wynosi 83 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miejscowość Wietrzychowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Olesno (13,7 km), Radłów (12,9 km) , Koszyce (11,6 km) , Bejsce (11,6 km), Żabno (11,4 km), Gręboszów (7,8 km) , Opatowiec (7,5 km).

Niezależnie od pory roku Wietrzychowice i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Wietrzychowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Wietrzychowice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Wietrzychowice oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Obsługujemy także miasta:

Olesno (13,7 km), Radłów (12,9 km) , Koszyce (11,6 km) , Bejsce (11,6 km), Żabno (11,4 km), Gręboszów (7,8 km) , Opatowiec (7,5 km)

Jak również całą Polskę.