Domy szkieletowe Świdnica

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Świdnica

Domy z drewna Świdnica

Planujesz w niedługim czasie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w mieście Świdnica? A może nabyłeś grunt w województwie Dolnośląskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swoją inwestycję? Czy już słyszałeś o efektywnym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Świdnica. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Świdnica.

Budowanie domów technologią szkieletową Dolnośląskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Dolnośląskie są wytrzymałe, ekologiczne i bezpieczne. Wiemy również, że cieszą się wielką popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Grenlandii, Finlandii, Islandii czy Rosji. Myślałem kiedyś, że domy te są zimniejsze i mniej energooszczędne od domów murowanych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie odnotowuje się ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Dolnośląskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Świdnica wykonywane z materiałów najwyższej klasy i o dobrych parametrach, są niezwykle energooszczędne. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko pokrycie domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie ważne są systemy ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Świdnica

Od kilku lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Dolnośląskie. Polacy mają wiekowe doświadczenie w realizacji domów z bali. Jednak technika szkieletowa w mieście Świdnica dalej jest mało znana na rynku deweloperskim. Mimo wszystko domy szkieletowe zyskują coraz większą grupe szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w mieście Świdnica to najlepsza opcja dla kogoś, komu zależy na bezzwłocznym wykonaniu i ekonomicznym rozwiązaniu. Co o tym przesądza? Domy te realizowane są w sposób niezwykle ekspresowy i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Pozwala to przyszłym właścicielom zacząć budowę w okresie, gdy materiały budowlane są mniej kosztowne i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich budowy wykorzystuje się ciut tańsze produkty, konstrukcje dostarczane są na naszą działkę złożone, a cały proces postawienia domu jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Świdnica?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Świdnica

Ceny domów szkieletowych
Świdnica

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Świdnica, województwo Świdnica?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Świdnica - domy modułowe Dolnośląskie - domy szkieletowe Świdnica -
- domy modułowe Dolnośląskie - domy kanadyjskie Dolnośląskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Dolnośląskie są niezwykle cenione przez ekologów. Kluczowym surowcem wykorzystywanym do realizacji domu jest przecież naturalne drewno. Surowiec ten jest znany i stosowany do budowy od wielu tysięcy lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być po raz drugi eksploatowane i nie ma problemu z jego późniejszą utylizacją. Poza tym budowa domu na bazie drewnianego szkieletu w miejscowości Świdnica jest mniej pracochłonna, niż budowa z bloczków. Domy te mogą być budowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależy od wykorzystanych surowców i środków pieniężnych które zamierzają zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Zdrowe domy z drewna w mieście Świdnica są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Dolnośląskie

Miasteczko Świdnica to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-100. Miasto należy do powiatu świdnickiego. Powierzchnia zajmuje 21,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1267. Liczba mieszkańców miasteczka Świdnica osiąga ok. 57 671. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Świdnica gęstość zaludnienia wynosi 2 650,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSW.

Miasteczko Świdnica leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Pieszyce (17,1km), Szczawno-Zdrój (16,6km) , Wałbrzych (15,3km) , Strzegom (15,1km), Świebodzice (10,9km), Żarów (10,2km) , Jaworzyna Śląska (7,6km).

Bez względu na porę roku Świdnica i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Świdnica posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Świdnica i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Świdnica stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Pieszyce (17,1km), Szczawno-Zdrój (16,6km) , Wałbrzych (15,3km) , Strzegom (15,1km), Świebodzice (10,9km), Żarów (10,2km) , Jaworzyna Śląska (7,6km)

Jak również całą Polskę.