Domy szkieletowe Strzelin

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Strzelin

Domy z drewna Strzelin

Planujesz w najbliższym okresie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w miejscowości Strzelin? A może zakupiłeś działkę w województwie Dolnośląskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe z myślą o inspirujących rozwązaniach na swoją inwestycję? Czy już słyszałeś o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Strzelin. Jeśli poszukujesz więcej informacji na ten temat, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Strzelin.

Budowanie domów technologią szkieletową Dolnośląskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Dolnośląskie są długowieczne, energooszczędne i zdrowe. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest doceniana od wielu lat na Alasce, Norwegii, Irlandii czy Rosji. Myślałem kiedyś, że domy te są zimniejsze i mniej energooszczędne od domów murowanych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te buduje się w takich strefach kontynentalnych, gdzie są niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Dolnośląskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Strzelin wykonywane z tworzyw doskonałej klasy i o niezłych parametrach, są niezmiernie energooszczędne. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko pokrycie budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Strzelin

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Dolnośląskie. My jako naród mamy wielkie doświadczenie w stawianiu domów z drewna. Lecz technologia szkieletowa w miejscowości Strzelin nadal jest mało znana na rynku inwestycyjnym. Mimo tego domy szkieletowe otrzymują coraz większą grupe zadowolonych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w realizacji domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w miejscowości Strzelin to najlepsza opcja dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i ekonomicznym rozwiązaniu. Dlaczego tak jest? Domy te budowane są w sposób bardzo ekspresowy i w każdej części roku, nawet zimą. Pozwala to inwestorom rozpocząć budowę w okresie, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich realizacji stosuje się ciut tańsze surowce, szkielety przyjeżdżają na nasz plac budowy złożone, a cały proces postawienia domu jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Strzelin?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Strzelin

Ceny domów szkieletowych
Strzelin

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Strzelin, województwo Strzelin?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Strzelin - domy modułowe Dolnośląskie - domy szkieletowe Strzelin -
- domy modułowe Dolnośląskie - domy kanadyjskie Dolnośląskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Dolnośląskie są niezwykle cenione przez ekologów. Kluczowym surowcem wykorzystywanym do realizacji domu jest wszak naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od kilku setek lat, a przy tym jest odnawialny. Drewno może być ponownie wykorzystane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Ponadto stawianie domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Strzelin jest mniej pracochłonna, niż budowa z bloczków. Domy te są realizaowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Wszystko zależne jest od stosowanych materiałów i środków pieniężnych jakie planują przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Energooszczędne domy z drewna w mieście Strzelin są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Dolnośląskie

Miasteczko Strzelin to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-100. Miejscowość należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 10,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1292. Liczba mieszkańców miasta Strzelin wynosi ok. 12 423. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Strzelin gęstość zaludnienia wynosi 1 201,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miasto Strzelin leży w pobliżu takich miejscowości jak: Sobótka (26,1km), Piława Górna (25,1km) , Grodków (24,5km) , Oława (24,3km), Ziębice (20,4km), Niemcza (17,5km) , Wiązów (10,3km).

Niezależnie od pory roku Strzelin i okolica urzeka turystów oferując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Strzelin posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Strzelin i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Strzelin tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Obsługujemy także miasta:

Sobótka (26,1km), Piława Górna (25,1km) , Grodków (24,5km) , Oława (24,3km), Ziębice (20,4km), Niemcza (17,5km) , Wiązów (10,3km)

Jak również całą Polskę.