Domy szkieletowe Słubice

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Słubice

Domy z drewna Słubice

Masz zamiar rozpocząć w niedługim okresie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w mieście Słubice? A może kupiłeś grunt w województwie Lubuskie. Wertujesz strony internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swój projekt? Czy już słyszałeś o efektywnym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w mieście Słubice. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Słubice.

Budowanie domów technologią szkieletową Lubuskie

Domy budowane technologią szkieletową w województwie Lubuskie są solidne, ekologiczne i zdrowe. Wiemy również, że cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Technika budowy domów z drewna jest popularna od wielu lat na Alasce, Norwegii, Danii czy Rosji. Ktoś może pomyśleć, że domy te są chłodniejsze i mniej ekonomiczne od domów tradycyjnych. I to jest błąd, ponieważ domy te są budowane w takich częściach świata, gdzie odnotowuje się niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Lubuskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Słubice budowane z surowców najwyższej klasy i o dobrych parametrach, są bardzo ciepłe. Na trzymanie temperatury ma wpływ kilka kwestii, nie tylko ściany budynku. Należy pamiętać, że oczywiście równie kluczowe są wybrane sposoby ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Słubice

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Lubuskie. Polacy mają ogromne doświadczenie w stawianiu domów z bali. Jednak technologia szkieletowa w mieście Słubice nadal jest mało znana na rynku inwestycyjnym. Mimo tego domy szkieletowe mają coraz większą grupe zadowolonych klientów.

Ekonomiczne i błyskawiczne w realizacji domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w mieście Słubice to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i niskich kosztach budowy. Co o tym przesądza? Domy te realizowane są w sposób bardzo szybki i w każdej części roku, nawet zimą. Pozwala to inwestorom zacząć budowę w miesiąca, gdy surowce budowlane są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku cech tej budowy. Przede wszystkim do ich stawiania wykorzystuje się nieco tańsze produkty, konstrukcje dostarczane są na naszą działkę gotowe, a cały proces budowania budynku jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Słubice?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Słubice

Ceny domów szkieletowych
Słubice

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Słubice, województwo Słubice?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Słubice - domy modułowe Lubuskie - domy szkieletowe Słubice -
- domy modułowe Lubuskie - domy kanadyjskie Lubuskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Lubuskie są niezwykle cenione przez ekologów. Głównym materiałem stosowanym do budowy jest przecież naturalne drewno. Surowiec ten jest popularny i stosowany do budowy od wielu setek lat, a przy tym jest odnawialny. Drewno może być po raz drugi eksploatowane i nie ma kłopotu z jego późniejszą utylizacją. Ponadto stawianie domu na podstawie drewnianej konstrukcji w miejscowości Słubice jest mniej czasochłonna, niż budowa z bloczków. Domy te mogą być realizaowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależy od wybranych materiałów i funduszów jakie zamierzają zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Przyjazne dla środowiska domy z drewna w miasteczku Słubice są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Lubuskie

Miejscowość Słubice to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 09-533. Miasto należy do powiatu słubickiego. Powierzchnia zajmuje 19,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasteczka Słubice sięga ok. 16 816. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miejscowość Słubice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Witnica (42,5km), Sulęcin (39,1km) , Torzym (35,7km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km), Ośno Lubuskie (24,2km), Cybinka (23,6km) , Rzepin (18,5km).

W każdej porze roku Słubice i okolica zachwyca turystów zapewniając ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Słubice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słubice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Słubice daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.

Obsługujemy także miasta:

Witnica (42,5km), Sulęcin (39,1km) , Torzym (35,7km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km), Ośno Lubuskie (24,2km), Cybinka (23,6km) , Rzepin (18,5km)

Jak również całą Polskę.