Domy szkieletowe Słopnice

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Słopnice

Domy z drewna Słopnice

Planujesz w niedługim czasie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w mieście Słopnice? A może kupiłeś działkę w województwie Małopolskie. Wertujesz strony internetowe z myślą o inspirujących rozwązaniach na swoją inwestycję? Czy już wiesz o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w mieście Słopnice. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Słopnice.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są wytrzymałe, ekologiczne i bezpieczne. Wiemy również, że cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technika budowy domów z drewna jest popularna od wielu lat na Alasce, Szwecji, Danii czy Federacji Rosyjskiej. Zapewne możesz pomyśleć, że domy te są chłodniejsze i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te są budowane w takich rejonach, gdzie odnotowuje się ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Słopnice budowane z tworzyw najwyższej klasy i o rewelacyjnych parametrach, są bardzo ciepłe. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ kilka kwestii, nie tylko ściany domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie kluczowe są systemy ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Słopnice

Od kilku lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. Polacy mają wielkie doświadczenie w stawianiu domów drewnianych. Jednak technika szkieletowa w miejscowości Słopnice w dalszym ciągu jest czymś nowym na rynku deweloperskim. Mimo tego domy szkieletowe otrzymują coraz większą grupe szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w miejscowości Słopnice to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i niskich kosztach budowy. Dlaczego tak jest? Domy te budowane są w sposób bardzo ekspresowy i o każdej porze roku, nawet zimą. Pozwala to inwestorom zacząć budowę w miesiąca, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów tradycyjnych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich realizacji stosuje się nieco tańsze elementy, szkielety przyjeżdżają na nasz plac budowy złożone, a cały proces postawienia domu jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Słopnice?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Słopnice

Ceny domów szkieletowych
Słopnice

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Słopnice, województwo Słopnice?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Słopnice - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Słopnice -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są bardzo doceniane przez ekologów. Głównym surowcem stosowanym do budowy jest wszak naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i używany do budowy od kilku setek lat, a przy tym jest ekologiczny. Drewno może być po raz drugi wykorzystane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Poza tym stawianie domu na bazie drewnianego szkieletu w miejscowości Słopnice jest mniej energochłonna, niż budowa z cegły. Domy te są realizaowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależne jest od stosowanych surowców i pieniędzy jakie zamierzają zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Korzystne dla środowiska domy z drewna w miasteczku Słopnice są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasto Słopnice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-615. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 56,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Słopnice wynosi ok. 6 698. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 116 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Słopnice leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Łukowica (14,1 km), Laskowa (12,9 km) , Jodłownik (12,8 km) , Kamienica (8,2 km), Limanowa (7,5 km), Dobra (7,2 km) , Tymbark (6,2 km).

Niezależnie od pory roku Słopnice i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Słopnice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Słopnice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Słopnice stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Obsługujemy także miasta:

Łukowica (14,1 km), Laskowa (12,9 km) , Jodłownik (12,8 km) , Kamienica (8,2 km), Limanowa (7,5 km), Dobra (7,2 km) , Tymbark (6,2 km)

Jak również całą Polskę.