Domy szkieletowe Słomniki

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Słomniki

Domy z drewna Słomniki

Masz zamiar rozpocząć w najbliższym czasie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w mieście Słomniki? A może kupiłeś działkę w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe z myślą o inspirujących rozwązaniach na swoją inwestycję? Czy już słyszałeś o efektywnym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Słomniki. Jeśli poszukujesz więcej informacji na ten temat, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Słomniki.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są solidne, ekologiczne i bezpieczne. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest popularna od wielu lat w Kanadzie, Finlandii, Danii czy Federacji Rosyjskiej. Zapewne możesz pomyśleć, że domy te są zimniejsze i mniej energooszczędne od domów murowanych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie odnotowuje się ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Słomniki budowane z tworzyw najwyższej jakości i o rewelacyjnych parametrach, są niezwykle ciepłe. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ kilka kwestii, nie tylko pokrycie domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie kluczowe są wybrane sposoby ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Słomniki

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. My jako naród mamy olbrzymie doświadczenie w budowaniu domów z drewna. Jednak technologia szkieletowa w miejscowości Słomniki dalej jest nowością na rynku inwestycyjnym. Mimo wszystko domy szkieletowe mają coraz większą rzesze zadowolonych klientów.

Ekonomiczne i błyskawiczne w realizacji domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w miejscowości Słomniki to dobra oferta dla kogoś, komu zależy na szybkiej realizacji i pieniądzach. Co na to wpływa? Domy te realizowane są w sposób bardzo ekspresowy i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Umożliwia to inwestorom rozpocząć budowę w miesiąca, gdy materiały budowlane są mniej kosztowne i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich budowy wykorzystuje się ciut tańsze elementy, ścianki przyjeżdżają na nasz plac budowy gotowe, a cały etap postawienia domu jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Słomniki?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Słomniki

Ceny domów szkieletowych
Słomniki

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Słomniki, województwo Słomniki?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Słomniki - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Słomniki -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są bardzo uwielbiame przez ekologów. Głównym materiałem stosowanym do realizacji domu jest wszak naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od wielu tysięcy lat, a dodatkowo jest ekologiczny. Drewno może być po raz drugi wykorzystane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Ponadto realizacja domu na bazie drewnianej konstrukcji w miejscowości Słomniki jest mniej energochłonna, niż budowa tradycyjna. Domy te są realizaowane w ekologicznej technologii, co więcej mogą być pasywne. Wszystko zależy od stosowanych materiałów i pieniędzy które planują przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Przyjazne dla środowiska domy z drewna w miasteczku Słomniki są jedną z najtrwalszych technologii w obecnych czasach dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miejscowość Słomniki to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-090. Miejscowość należy do powiatu krakowskiego. Obszar zajmuje 3,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miejscowości Słomniki osiąga ok. 4 359. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słomniki gęstość zaludnienia wynosi 1 270,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miejscowość Słomniki leży blisko takich miast i miasteczek jak: Skalbmierz (24,2km), Nowe Brzesko (24,1km) , Działoszyce (23,7km) , Kraków (21,8km), Skała (16,2km), Proszowice (15,7km) , Miechów (13,6km).

W każdej porze roku Słomniki i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Słomniki posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Słomniki i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Słomniki stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.

Obsługujemy także miasta:

Skalbmierz (24,2km), Nowe Brzesko (24,1km) , Działoszyce (23,7km) , Kraków (21,8km), Skała (16,2km), Proszowice (15,7km) , Miechów (13,6km)

Jak również całą Polskę.