Domy szkieletowe Oświęcim

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Oświęcim

Domy z drewna Oświęcim

Planujesz w niedługim czasie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w miejscowości Oświęcim? A może zakupiłeś działkę w województwie Małopolskie. Sprawdzasz oferty internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swoją inwestycję? Czy już wiesz o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Oświęcim. Jeśli poszukujesz więcej informacji na ten temat, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Oświęcim.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Małopolskie są długowieczne, ekologiczne i zdrowe. Dlatego też cieszą się wielką popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Grenlandii, Szwecji, Irlandii czy Federacji Rosyjskiej. Myślałem kiedyś, że domy te są zimniejsze i mniej ekonomiczne od domów murowanych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te są budowane w takich rejonach, gdzie są ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Oświęcim budowane z tworzyw wysokiej jakości i o niezłych parametrach, są niezmiernie energooszczędne. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ kilka kwestii, nie tylko pokrycie domu. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Oświęcim

Od kilku lat specjalizujemy się w budowie domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. Polacy mają wiekowe doświadczenie w stawianiu domów z drewna. Lecz technologia szkieletowa w miejscowości Oświęcim dalej jest czymś nowym na rynku inwestycyjnym. Mimo tego domy szkieletowe mają coraz większą rzesze szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w miejscowości Oświęcim to dobra oferta dla kogoś, komu zależy na czasie i pieniądzach. Dlaczego tak jest? Domy te stawiane są w sposób niezwykle szybki i w każdej części roku, nawet zimą. Umożliwia to inwestorom zacząć budowę w okresie, gdy surowce budowlane są mniej kosztowne i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich realizacji stosuje się odrobinę tańsze surowce, ścianki dostarczane są na nasz plac budowy złożone, a cały proces budowania budynku jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Oświęcim?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Oświęcim

Ceny domów szkieletowych
Oświęcim

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Oświęcim, województwo Oświęcim?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Oświęcim - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Oświęcim -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są bardzo doceniane przez ekologów. Głównym materiałem stosowanym do budowy jest przecież naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od kilku setek lat, a przy tym jest ekologiczny. Drewno może być po raz drugi wykorzystane i nie ma problemu z jego końcową utylizacją. Poza tym realizacja domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Oświęcim jest mniej energochłonna, niż budowa tradycyjna. Domy te są realizaowane w energooszczędnej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależne jest od wykorzystanych elementow i pieniędzy jakie planują zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Bezpieczne domy z drewna w miasteczku Oświęcim są jedną z najtrwalszych technologii obecnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasto Oświęcim to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-600. Miasto należy do powiatu oświęcimskiego. Powierzchnia zajmuje 30,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1272. Liczba mieszkańców miejscowości Oświęcim sięga ok. 38 678. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Oświęcim gęstość zaludnienia wynosi 1 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasteczko Oświęcim leży niedaleko takich miejscowości jak: Wilamowice (13,7km), Lędziny (13,3km) , Imielin (12,4km) , Libiąż (10,8km), Bieruń (10,4km), Chełmek (7,8km) , Brzeszcze (7,1km).

Niezależnie od pory roku Oświęcim i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Oświęcim posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Oświęcim i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Oświęcim tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Obsługujemy także miasta:

Wilamowice (13,7km), Lędziny (13,3km) , Imielin (12,4km) , Libiąż (10,8km), Bieruń (10,4km), Chełmek (7,8km) , Brzeszcze (7,1km)

Jak również całą Polskę.