Domy szkieletowe Kraków

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Kraków

Domy z drewna Kraków

Planujesz w najbliższym okresie budowę swojego wyjątkowego domu szkieletowego w mieście Kraków? Być może zakupiłeś teren w województwie Małopolskie. Przeszukujesz ogłoszenia internetowe w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na swoją inwestycję? Czy już wiesz o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest inwestycja w domy szkieletowe w mieście Kraków. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Kraków.

Budowanie domów technologią szkieletową Małopolskie

Domy Szkieletowe w województwie Małopolskie są odporne, energooszczędne i bezpieczne. Dlatego też cieszą się dużą popularnością na całym globie. Technika budowy domów z drewna jest stosowana od wielu lat w Kanadzie, Szwecji, Irlandii czy Rosji. Myślałem kiedyś, że domy te są chłodniejsze i mniej ekonomiczne od domów tradycyjnych. To wielkie nieporozumienie, ponieważ domy te powstają w takich częściach świata, gdzie są ujemne temperatury.

Budowa domów szkieletowych Małopolskie

Domy szkieletowe drewniane w mieście Kraków wykonywane z tworzyw wysokiej jakości i o rewelacyjnych parametrach, są bardzo energooszczędne. Na zatrzymanie ciepła ma wpływ wiele czynników, nie tylko technologia budowy ścian domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie ważne są wybrane sposoby ogrzewania, klasa okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Kraków

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Małopolskie. My jako naród mamy wiekowe doświadczenie w realizacji domów z drewna. Lecz technologia szkieletowa w miejscowości Kraków dalej jest nowością na rynku inwestycyjnym. Mimo tego domy szkieletowe zyskują coraz większą rzesze zadowolonych klientów.

Tanie i szybkie w budowie domy szkieletowe.

Bezsprzecznie budowa domu szkieletowego w miejscowości Kraków to dobra oferta dla kogoś, komu zależy na bezzwłocznym wykonaniu i pieniądzach. Co o tym przesądza? Domy te stawiane są w sposób niezwykle ekspresowy i o każdej porze roku, nawet późną jesienią. Pozwala to przyszłym właścicielom zacząć budowę w miesiąca, gdy surowce wykończeniowe są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich stawiania wykorzystuje się nieco tańsze surowce, szkielety przyjeżdżają na nasz grunt gotowe, a cały proces budowania domu jest sprawny. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Kraków?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Kraków

Ceny domów szkieletowych
Kraków

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Kraków, województwo Kraków?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Kraków - domy modułowe Małopolskie - domy szkieletowe Kraków -
- domy modułowe Małopolskie - domy kanadyjskie Małopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Małopolskie są bardzo doceniane przez ekologów. Najważniejszym surowcem wykorzystywanym do realizacji domu jest przecież naturalne drewno. Materiał ten jest znany i stosowany do budowy od wielu setek lat, a dodatkowo jest odnawialny. Drewno może być ponownie wykorzystane i nie ma problemu z jego późniejszą utylizacją. Poza tym realizacja domu na podstawie drewnianej konstrukcji w mieście Kraków jest mniej energochłonna, niż budowa z bloczków. Domy te są realizaowane w ekologicznej technologii, a nawet mogą być pasywne. Wszystko zależy od wykorzystanych materiałów i środków pieniężnych które planują zainwestować przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Przyjazne dla środowiska domy z drewna w mieście Kraków są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Małopolskie

Miasto Kraków to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 30-001. Miasto należy do powiatu Kraków. Obszar zajmuje 326,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1257. Liczba mieszkańców miasta Kraków wynosi ok. 767 348. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Kraków gęstość zaludnienia wynosi 2 347,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KR.

Miejscowość Kraków leży niedaleko takich miejscowości jak: Dobczyce (22,9km), Słomniki (21,8km) , Niepołomice (20,0km) , Skała (19,5km), Świątniki Górne (14,5km), Skawina (13,0km) , Wieliczka (12,2km).

W każdej porze roku Kraków i okolica urzeka turystów zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Kraków posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kraków i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Kraków daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Obsługujemy także miasta:

Dobczyce (22,9km), Słomniki (21,8km) , Niepołomice (20,0km) , Skała (19,5km), Świątniki Górne (14,5km), Skawina (13,0km) , Wieliczka (12,2km)

Jak również całą Polskę.