Domy szkieletowe Drawsko

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Drawsko

Domy z drewna Drawsko

Masz zamiar rozpocząć w niedługim czasie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w miejscowości Drawsko? A może zakupiłeś teren w województwie Wielkopolskie. Wertujesz strony internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swoją inwestycję? Czy już wiesz o ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w miejscowości Drawsko. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Drawsko.

Budowanie domów technologią szkieletową Wielkopolskie

Domy Szkieletowe w województwie Wielkopolskie są odporne, energooszczędne i zdrowe. Dlatego też cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Alasce, Szwecji, Danii czy Federacji Rosyjskiej. Myślałem kiedyś, że domy te są zimniejsze i mniej ekonomiczne od domów murowanych. I to jest błąd, ponieważ domy te buduje się w takich rejonach, gdzie odnotowuje się niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Wielkopolskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Drawsko wykonywane z materiałów doskonałej klasy i o rewelacyjnych parametrach, są niezmiernie ciepłe. Na trzymanie temperatury ma wpływ kilka kwestii, nie tylko ściany domu. Należy pamiętać, że oczywiście równie ważne są systemy ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy sam projekt domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Drawsko

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Wielkopolskie. My jako naród mamy wiekowe doświadczenie w stawianiu domów z bali. Jednak technika szkieletowa w miejscowości Drawsko nadal jest mało znana na rynku inwestycyjnym. Mimo wszystko domy szkieletowe mają coraz większą grupe szczęśliwych klientów.

Ekonomiczne i szybkie w realizacji domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w miejscowości Drawsko to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na czasie i niskich kosztach budowy. Co o tym przesądza? Domy te stawiane są w sposób bardzo ekspresowy i w każdej części roku, nawet zimą. Pozwala to inwestorom rozpocząć budowę w miesiąca, gdy surowce budowlane są tańsze i bardziej osiągalne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest mniej kosztowna od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku spraw. Przede wszystkim do ich stawiania wykorzystuje się nieco tańsze elementy, konstrukcje przyjeżdżają na nasz plac budowy gotowe, a cały proces budowania domu jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Drawsko?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Drawsko

Ceny domów szkieletowych
Drawsko

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Drawsko, województwo Drawsko?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Drawsko - domy modułowe Wielkopolskie - domy szkieletowe Drawsko -
- domy modułowe Wielkopolskie - domy kanadyjskie Wielkopolskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Wielkopolskie są niezwykle doceniane przez ekologów. Głównym materiałem stosowanym do realizacji domu jest przecież naturalne drewno. Materiał ten jest popularny i stosowany do budowy od kilku tysięcy lat, a przy tym jest odnawialny. Drewno może być ponownie eksploatowane i nie ma kłopotu z jego późniejszą utylizacją. Ponadto stawianie domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Drawsko jest mniej energochłonna, niż budowa z bloczków. Domy te mogą być budowane w ekologicznej technologii, co więcej mogą być pasywne. Całość zależne jest od stosowanych materiałów i funduszów które planują przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Zdrowe domy z drewna w mieście Drawsko są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Wielkopolskie

Miasteczko Drawsko to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 64-733. Miasteczko należy do powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Powierzchnia zajmuje 163,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Drawsko wynosi ok. 5 869. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Drawsko gęstość zaludnienia wynosi 36 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 67, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PCT.

Miasteczko Drawsko leży blisko takich miast i miasteczek jak: Międzychód (24,1 km), Dobiegniew (23,9 km) , Stare Kurowo (22,0 km) , Wieleń (20,2 km), Krzyż Wielkopolski (19,2 km), Sieraków (17,7 km) , Drezdenko (13,9 km).

W każdej porze roku Drawsko i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Drawsko posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Drawsko i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Drawsko daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

Obsługujemy także miasta:

Międzychód (24,1 km), Dobiegniew (23,9 km) , Stare Kurowo (22,0 km) , Wieleń (20,2 km), Krzyż Wielkopolski (19,2 km), Sieraków (17,7 km) , Drezdenko (13,9 km)

Jak również całą Polskę.