Domy szkieletowe Drawno

Uzyskaj darmową wycenę Twojego domu szkieletowego w mieście Drawno

Domy z drewna Drawno

Masz zamiar rozpocząć w niedługim okresie budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego w miejscowości Drawno? Być może zakupiłeś teren w województwie Zachodniopomorskie. Sprawdzasz oferty internetowe w nadziei, że znajdziesz interesujące pomysły na swoją inwestycję? Czy już słyszałeś o ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest budowa domu szkieletowego w mieście Drawno. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – producentem domów szkieletowych Drawno.

Budowanie domów technologią szkieletową Zachodniopomorskie

Nowocześnie budowane domy szkieletowe w województwie Zachodniopomorskie są długowieczne, energooszczędne i zdrowe. Wiemy również, że cieszą się ogromną popularnością na całym globie. Technologia szkieletowa jest stosowana od wielu lat na Grenlandii, Norwegii, Danii czy Federacji Rosyjskiej. Zapewne możesz pomyśleć, że domy te są mniej ciepłe i mniej energooszczędne od domów tradycyjnych. I to jest błąd, ponieważ domy te buduje się w takich strefach kontynentalnych, gdzie są niskie temperatury.

Budowa domów szkieletowych Zachodniopomorskie

Domy szkieletowe drewniane w miejscowości Drawno wykonywane z materiałów doskonałej klasy i o dobrych parametrach, są niezmiernie energooszczędne. Na trzymanie temperatury ma wpływ kilka kwestii, nie tylko pokrycie domu. Warto mieć a uwadze, że oczywiście równie kluczowe są wybrane sposoby ogrzewania, jakość okien i drzwi, czy ustawienie na działce domu. Nasi specjaliśmy profesjonalnie doradzą Ci w każdym aspekcie.

Producet domów szkieletowych Drawno

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach domów drewnianych szkieletowych w województwie Zachodniopomorskie. My jako naród mamy olbrzymie doświadczenie w stawianiu domów drewnianych. Jednak technika szkieletowa w miejscowości Drawno nadal jest nowością na rynku inwestycyjnym. Mimo wszystko domy szkieletowe otrzymują coraz większą grupe szczęśliwych klientów.

Tanie i błyskawiczne w budowie domy szkieletowe.

Niewątpliwie budowa domu szkieletowego w mieście Drawno to doskonała możliwość dla kogoś, komu zależy na bezzwłocznym wykonaniu i ekonomicznym rozwiązaniu. Co o tym przesądza? Domy te realizowane są w sposób niezwykle ekspresowy i o każdej porze roku, nawet zimą. Umożliwia to przyszłym właścicielom rozpocząć budowę w miesiąca, gdy surowce budowlane są mniej kosztowne i bardziej dostępne. Dlaczego budowa domów szkieletowych jest tańsza od budowy domów murowanych? Jest to zasługa kilku kwestii. Przede wszystkim do ich realizacji wykorzystuje się ciut tańsze produkty, szkielety przyjeżdżają na nasz grunt złożone, a cały etap postawienia domu jest szybki. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Interesują Cię

Domy modułowe
Drawno?

Wypełnij formularz kontaktowy i pozwól nam pomóc zbudować Twój wymarzony dom szkieletowy Drawno

Ceny domów szkieletowych
Drawno

Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domu szkieletowego w mieście Drawno, województwo Drawno?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się jakie są koszy budowy domu w technologii szkieletowej lub skontaktuj się z nami.

Budujemy domy szkieletowe w całej Polsce!

Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe
Domy z drewna
Domy szkieletowe - drewniane domy modułowe

- Domy kanadyjskie Drawno - domy modułowe Zachodniopomorskie - domy szkieletowe Drawno -
- domy modułowe Zachodniopomorskie - domy kanadyjskie Zachodniopomorskie -

Domy z drewna

Domy szkieletowe w województwie Zachodniopomorskie są bardzo doceniane przez ekologów. Kluczowym surowcem wykorzystywanym do realizacji domu jest przecież naturalne drewno. Materiał ten jest znany i używany do budowy od wielu setek lat, a dodatkowo jest ekologiczny. Drewno może być po raz drugi eksploatowane i nie ma problemu z jego późniejszą utylizacją. Ponadto budowa domu na podstawie drewnianego szkieletu w mieście Drawno jest mniej czasochłonna, niż budowa z cegły. Domy te mogą być realizaowane w ekologicznej technologii, a nawet mogą być pasywne. Wszystko zależne jest od wykorzystanych materiałów i środków pieniężnych jakie planują przeznaczyć przyszli właściciele.

Ekologia i trwałość

Zdrowe domy z drewna w miasteczku Drawno są jedną z najtrwalszych technologii aktualnie dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera firmą Stal-Hurt S.C. W ofercie blachy trudnościeralne, konstrukcje stalowe, mieszalniki betonu, blachy Hardox, części do maszyn rolniczych, noże do recyklingu, lemiesze do maszyn, części do kruszarek, sita, śruby i nakrętki a także obróbka elementów z blachy.

Domy z drewna Zachodniopomorskie

Miejscowość Drawno to miasto, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-220. Miasto należy do powiatu choszczeńskiego. Powierzchnia zajmuje 5,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1313. Liczba mieszkańców miasta Drawno wynosi ok. 2 307. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Drawno gęstość zaludnienia wynosi 458,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZCH.

Miasto Drawno leży blisko takich miast i miasteczek jak: Dobiegniew (27,8km), Dobrzany (26,9km) , Tuczno (26,6km) , Mirosławiec (25,8km), Choszczno (23,3km), Recz (14,6km) , Kalisz Pomorski (13,1km).

Niezależnie od pory roku Drawno i okolica urzeka turystów oferując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Drawno posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Drawno i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Drawno tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Obsługujemy także miasta:

Dobiegniew (27,8km), Dobrzany (26,9km) , Tuczno (26,6km) , Mirosławiec (25,8km), Choszczno (23,3km), Recz (14,6km) , Kalisz Pomorski (13,1km)

Jak również całą Polskę.